Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek

Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!
Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!Eric Hirdes - ingelijste - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 299!
  • Eric Hirdes (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31.5 x 40.5 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Eric Hirdes (1956) ingelijst gemengde techniek op papier. Rechts is het werk gesigneerd met EH. Afmeting werk ca. 31.5 x 40.5 cm (hxb) Afmeting witte houten lijst 53 x 63 cm. (hxb) Het werk is in prima staat. De lijst heeft een paar krasjes / verf verlies.
Het werk is in prima staat. De lijst heeft een paar krasjes / verf verlies.

Eric Hirdes (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Fojo
311 verkochte items
Alle items (101)
63 cm
53 cm
40.5 cm
31.5 cm