5. Maurice Pasternak

Maurice Pasternak (1946)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Maurice PASTERNAK (Ukkel 1946)

Belgisch

Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II kopen? Bied vanaf 95!

Maurice Pasternak - gesigneerde ets – Contraste II

Geplaatst doorFojo

Eindtijd25-07-2021 om 20:48

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen54.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst