5. Ladislav Kuklik

Ladislav Kuklik (1947)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Ladislav KUKLIK (Praag 1947)

Tsjechisch

Ladislav Kuklik - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 195!

Ladislav Kuklik - Titel onbekend

Geplaatst doorRijsruit

Eindtijd13-02-2021 om 21:33

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst