5. Henk Huig

Henk Huig (1934)

6 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Henk HUIG (Amsterdam 1934)

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum kopen? Bied vanaf 40!

Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - kleine ets kopen? Bied vanaf 35!

Henk Huig - kleine ets

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Henk Huig - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Ets "Carnaval" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Huig - Ets "Carnaval"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen44.3 cm x 48.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Litho "Botanische tuin" kopen? Bied vanaf 25!

Henk Huig - Litho "Botanische tuin"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1964
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst