5. Frans Everbag

Frans Everbag (1877-1947)

1 aangeboden items / 45 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Frans Everbag werd in 1877 in Amsterdam geboren en woonde daar met enkele onderbrekingen zijn hele leven. Hij is vooral bekend geworden door de ontwikkeling van de kleuretstechniek, die schilderachtige grafiek oplevert. Naast bloemstudies heeft hij zich met name beziggehouden met Amsterdamse stadsgezichten, die ook tegenwoordig nog verzamelobjecten zijn. Frans Everbag overleed in 1947 in zijn geboortestad.

Frans Everbag - Amsterdam, Prinsengracht ( sneeuwets ) kopen? Bied vanaf 375!

Frans Everbag - Amsterdam, Prinsengracht ( sneeuwets )

Geplaatst doorEtsenshop

Eindtijd11-07-2021 om 19:52

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen61 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst