5. Maarten Beks

Maarten Beks (1929-2001)

1 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Maarten BEKS: (Amsterdam 1929 - 2001)

Maarten Beks - gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 95!

Maarten Beks - gesigneerde tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorFojo

Eindtijd04-07-2021 om 19:49

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst