5. Ursula Pless

Ursula Pless (1937-1991)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ursula Pless

Oostenrijks

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ursula Pless - Zeefdruk, Z.t. Abstract Compositie kopen? Bied vanaf 35!

Ursula Pless - Zeefdruk, Z.t. Abstract Compositie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Ursula Pless - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Ursula Pless - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ursula Pless - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst