5. Paul Ambille

Paul Ambille (1930)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Paul AMBILLE (Béziers 1930)

Frans

Paul Ambille - Litho, Titel, L'orchestre, les musiciens. kopen? Bied vanaf 30!

Paul Ambille - Litho, Titel, L'orchestre, les musiciens.

Geplaatst doorduif

Eindtijd08-08-2021 om 20:40

TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst