5. Académie Beaux-Arts

Académie Beaux-Arts

Opgericht in 1803

Académie des Beaux-Arts de l'Institut de France

De Académie des Beaux-Arts kent haar naam sinds 1803 en is één van de vijf instituties van het Institut de France. De andere vier instituties zijn de Académie Française, Académie des Sciences, Académie des Inscriptions et Belles-Letters en de Académie des Sciences Morales et Politiques. De Académie des Beaux-Arts stamt af van de Franse royale academiën die in de zeventiende eeuw werden opgericht. De missie van de academie is om bij te dragen aan de bescherming, promotie en ontwikkeling van de artistieke erfenis van Frankrijk, terwijl er rekening wordt gehouden met de verschillende expressies.

Jean Lurcat - Eiffeltoren (c7) kopen? Bied vanaf 75!
Jean Lurcat (1892-1966) Frans Eiffeltoren (c7)
TechniekEts
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75