5. Jo van Dreumel

Jo van Dreumel (1941-1991)

1 aangeboden items / 56 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Jo van DREUMEL (Nijmegen, 1941 - 1991)

Jo van Dreumel - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Jo van Dreumel - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd16-07-2021 om 19:09

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen50.3 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst