5. Viviane Klagsbrun

Viviane Klagsbrun (1956)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Viviane Klagsbrun (1956 - heden)

De kunstwerken van Viviane Klagsbrun zijn composities, die tegelijkertijd de openheid en de begrenzingen van de beeldruimte willen uitdragen. Ze probeert haar beeldideeën, vaak biografisch van oorsprong, om te zetten in penseelstreken; een moeizaam proces, waarbij het concrete beeldmotief ook verloren kan gaan.

Het is haar doel de ruimtelijke opbouw met de kleurenklanken te verbinden. De daarbij tot stand gekomen veelzijdige ruimtelijkheid, de dichte atmosfeer en de ongewone kleurenkeuze maken haar schilderijen authentiek. Achter elk beeld schijnt zich een volgend te verbergen waardoor de kijker steeds dieper in het beeld binnendringt, terwijl hij nieuwe, schijnbaar oneindig veel lagen afpelt.

Belgisch

Viviane Klagsbrun - Verliefd koppel kopen? Bied vanaf 45!

Viviane Klagsbrun - Verliefd koppel

Geplaatst doorNjoyart

Eindtijd13-04-2021 om 22:20

Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst