5. Fenneke van der Elst

Fenneke van der Elst (1950)

7 aangeboden items / 152 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Fenneke van der ELST (Den Haag 1950)

Elst woont en werkt in Delft. Haar opleiding heeft ze gevolgd aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag (1980-1985). Naast litho’s maakt ze ook veel schilderijen. Inspiratie daarvoor vind ze zowel dichtbij huis als tijdens het reizen in landen rond de Middellandse Zee.

7 aangeboden items van deze kunstenaar

Fenneke van der Elst - Geen titel kopen? Bied vanaf 45!

Fenneke van der Elst - Geen titel

Geplaatst doorHansjansen1950

Jaartal1988
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorHansjansen1950

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fenneke van der Elst - kleurenlitho - 'Stilleven V' - 1995 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!

Fenneke van der Elst - kleurenlitho - 'Stilleven V' - 1995 (Zeer kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - kleurenlitho - 'Kleed met twee kruiken' - 1996 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 45!

Fenneke van der Elst - kleurenlitho - 'Kleed met twee kruiken' - 1996 (Zeer kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1996
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Fenneke van der Elst - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Ets - 1987 kopen? Bied vanaf 45!

Fenneke van der Elst - Ets - 1987

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst