5. Hubert Minnebo

Hubert Minnebo (1940)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Hubert MINNEBO (Brugge 1940)

Hubert Minnebo - Diptiek kopen? Bied vanaf 395!

Hubert Minnebo - Diptiek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd06-05-2021 om 22:37

TechniekHoutskool
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst