5. Betty Brink

Betty Brink (1955)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Betty BRINK (Rotterdam 1955-05-24)

Betty Brink - Stokzeilen I kopen? Bied vanaf 45!

Betty Brink - Stokzeilen I

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 19:48

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst