5. Rob Houdijk

Rob Houdijk (1950)

2 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

Rob HOUDIJK (Tilburg, 1950)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen". kopen? Bied vanaf 35!

Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen".

Geplaatst doorduif

Eindtijd01-08-2021 om 16:56

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Rob Houdijk - Rob Houdijk - Giclee De Hell's Angel 10 jaar later kopen? Bied vanaf 25!

Rob Houdijk - Rob Houdijk - Giclee De Hell's Angel 10 jaar later

Geplaatst doorPeinado

Eindtijd15-06-2021 om 21:34

Jaartal1998
TechniekGiclée
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout