5. Tamaz Abashidze

Tamaz Abashidze (1952)

4 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Tamaz ABASHIDZE (Tbilisi (Georgië) 1952)

Woont en werkt sinds 1989 in Nederland.

Georgisch Nederlands

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Tamaz Abashidze - ets - "Waterval" - 1998 kopen? Bied vanaf 50!

Tamaz Abashidze - ets - "Waterval" - 1998

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tamaz Abashidze - ets - "Ik heb mijn wagen volgeladen met ... - 1996 kopen? Bied vanaf 50!

Tamaz Abashidze - ets - "Ik heb mijn wagen volgeladen met ... - 1996

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Tamaz Abashidze - ets - "Liefdeskader" - 1997 kopen? Bied vanaf 50!

Tamaz Abashidze - ets - "Liefdeskader" - 1997

Jaartal1997
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!

Tamaz Abashidze - Ets "LZ"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen11.3 cm x 7.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd