3. items
  5. Land

Georgië Georgië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Georgisch.

Tamaz Abashidze - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Tamaz Abashidze (1952) Georgisch Nederlands Naakte vrouw
Afmetingen100 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50