Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Georgisch.
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 85 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 100 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |