5. Marinus Fuit

Marinus Fuit (1934)

4 aangeboden items / 68 verkochte items

FA. (36 x Favoriet)

Marinus FUIT (Koog aan de Zaan 1934)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Marinus Fuit - Ingelijste litho: Slangen in landschap - 1981 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 99!

Marinus Fuit - Ingelijste litho: Slangen in landschap - 1981 (prachtige lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Marinus Fuit - kleurenzeefdruk - 'Atlete in startblok' - 1995 kopen? Bied vanaf 60!

Marinus Fuit - kleurenzeefdruk - 'Atlete in startblok' - 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 75!

Marinus Fuit - Ballonnen

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2001
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap" kopen? Bied vanaf 30!

Marinus Fuit - Litho "Slangen in landschap"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst