5. Adam Potgieter

Adam Potgieter (1899-1982)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Potgieter was lid van de kunstenaarsgenootschappen 'Kunst Zij Ons Doel' (Haarlem) en Sint Lucas (Amsterdam). Zijn voorstellingen variëren van stillevens, landschappen, marines tot portretten. Woonde langere tijd in Amsterdam en later in Zwanenburg.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Adam Potgieter - zonder titel kopen? Bied vanaf 180!

Adam Potgieter - zonder titel

Geplaatst doorpota01

Eindtijd09-06-2021 om 21:54

Jaartal1936
Afmetingen50 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adam Potgieter - veelzijdig kunstenaar, impressionist kopen? Bied vanaf 50!

Adam Potgieter - veelzijdig kunstenaar, impressionist

Geplaatst doorpota01

Eindtijd01-08-2021 om 22:00

Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst