5. Willem Brauck

Willem Brauck (1946-2014)

3 aangeboden items / 117 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Willem BRAUCK (Vlaardingen 1946 - ?? 2014)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Willem Brauck - Les couleurs de Provence kopen? Bied vanaf 25!

Willem Brauck - Les couleurs de Provence

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2006
Afmetingen72 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Willem Brauck - kleurenlitho - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Willem Brauck - kleurenlitho - zonder titel

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Brauck - Les couleurs de Provence kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst