5. Nicolai Arnaudov

Nicolai Arnaudov (1960)

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Nicolai ARNAUDOV (Varna 1960)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Nicolai Arnaudov - Figure kopen? Bied vanaf 120!

Nicolai Arnaudov - Figure

Geplaatst doorNimbus4

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolai Arnaudov - The Game kopen? Bied vanaf 140!

Nicolai Arnaudov - The Game

Geplaatst doorNimbus4

VerzendingInternationaal

Jaartal1993
Nicolai Arnaudov - Rythmus kopen? Bied vanaf 140!

Nicolai Arnaudov - Rythmus

Geplaatst doorNimbus4

VerzendingInternationaal

Jaartal1992
Nicolai Arnaudov - Day light, dream and echo kopen? Bied vanaf 180!

Nicolai Arnaudov - Day light, dream and echo

Geplaatst doorNimbus4

VerzendingInternationaal

Jaartal1993
Nicolai Arnaudov - Quartett, Unikat-Radierung, handcoloriert kopen? Bied vanaf 190!

Nicolai Arnaudov - Quartett, Unikat-Radierung, handcoloriert

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst