5. Horst Antes

Horst Antes (1936)

10 aangeboden items / 54 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Horst ANTES (Heppenheim an der Bergstrasse 1936)

Schilder, Graficus, Beeldhouwer

Opleiding:

Horst Antes studeerde bij HAP Grieshaber schilderkunst aan de Staatliche Akademie der Bildende Kunste Karlsruhe van 1957 tot 1959. Op het moment woont en werkt Antes in Karlsruhe, Berlijn en Castellina in Toscane.

.

Duitsland

Een terugkerend thema in het werk van Antes terug komt is het subjectieve gevoel dat een persoon over zijn lichaam heeft: Lichaamsschema. Omstreeks 1960 schilderde hij zijn eerste Kopffüßler. Een koppoter is een tekening van een menselijk figuur, waarbij de romp ontbreekt en de voegen rechtstreeks aan het hoofd worden getekend. In 1963 ontwierp hij voor het eerst een driedimensionaal beeld hiervan. Sinds 1967 is Antes hoogleraar schilderkunst aan de kunstacademie van Karlsruhe.Daarnaast is Horst Antes sinds 1968 gasthoogleraar aan de Hochschule für Bildende Künste in Berlijn.

Exposities en prijzen:

Kulturkreis der Deutschen Wirtschaft 1960 Kunstpreis Junger Westen van de stad Recklinghausen. 1961 Villa-Romana prijs voor een verblijf in Florence 1962 de Villa Massimo prijs voor Rome. 1963 Hij vertegenwoordigde Duitsland in 1966 bij de Biënnale van Venetië en won de grote prijs.

Duits

10 aangeboden items van deze kunstenaar

Horst Antes - Ausstellungsplakat Staatliche Kunsthalle Baden-Baden, Offsetlithographie 1971. kopen? Bied vanaf 65!

Horst Antes - Ausstellungsplakat Staatliche Kunsthalle Baden-Baden, Offsetlithographie 1971.

Geplaatst doortatsetra

VerzendingInternationaal

Horst Antes - Figur mit einer Wunde, Litho kopen? Bied vanaf 250!

Horst Antes - Figur mit einer Wunde, Litho

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - Porträt Michelangelo, Litho kopen? Bied vanaf 295!

Horst Antes - Porträt Michelangelo, Litho

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - uit de map 'Symbiosion' kopen? Bied vanaf 155!

Horst Antes - uit de map 'Symbiosion'

Geplaatst doorKokauvin

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - uit de de map ' Symbiosion' kopen? Bied vanaf 155!

Horst Antes - uit de de map ' Symbiosion'

Geplaatst doorKokauvin

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - uit de de map 'Symbiosion kopen? Bied vanaf 155!

Horst Antes - uit de de map 'Symbiosion

Geplaatst doorKokauvin

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - Porträt Michelangelo, litho kopen? Bied vanaf 295!

Horst Antes - Porträt Michelangelo, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1975
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - Figur mit einer Wunde, litho kopen? Bied vanaf 250!

Horst Antes - Figur mit einer Wunde, litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1970
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - Map met 63 litho's - 1965 kopen? Bied vanaf 1250!

Horst Antes - Map met 63 litho's - 1965

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen31.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Antes - Zeiträume kopen? Bied vanaf 1650!

Horst Antes - Zeiträume

Geplaatst dooramnon_de

VerzendingInternationaal