5. Jan van Riel

Jan van Riel (1907-1988)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jan van RIEL (Amsterdam 1907 - Tilburg 1988)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan van Riel - Bomen rooien kopen? Bied vanaf 85!

Jan van Riel - Bomen rooien

Geplaatst doorMartha

Jaartal1941
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Riel - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Jan van Riel - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1956
TechniekMonotype
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Riel - Communiekaart kopen? Bied vanaf 5!

Jan van Riel - Communiekaart

Geplaatst doorWalterLeendertse

Jaartal1950
TechniekDroge Naald
Afmetingen14.3 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst