5. Hans Blanken

Hans Blanken (1946)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Hans BLANKEN (Bergambacht 1946):

Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger" kopen? Bied vanaf 35!

Hans Blanken - Ets "Met het visseoog speurende krijger"

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:48

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst