5. Burgvliet

Burgvliet

Opgericht in 1955 - opgeheven in 2007

Kunstcentrum Burgvliet

Kunstcentrum Burgvliet in Gouda, opgericht door kunstenaar Piet van Mook, fuseerde in 2007 met de Regionale Kunststichting Gouda tot Firma Van Drie.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Willem Hendrik van Norden - 6 etsen kopen? Bied vanaf 99!
Willem Hendrik van Norden - 6 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen kopen? Bied vanaf 150!
Carla Rodenberg - C2809, Stilleven met droogbloemen

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1992
Afmetingen131 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hendrik van Norden - 2 etsen kopen? Bied vanaf 49!
Willem Hendrik van Norden - 2 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hendrik van Norden - ets: Helena en Hector kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hendrik van Norden - ets: Helena en Hector

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen26.2 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene kopen? Bied vanaf 250!
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene

Geplaatst doorPusser57

Afmetingen71 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst