5. Burgvliet

Burgvliet

Opgericht in 1955 - opgeheven in 2007

Kunstcentrum Burgvliet

Kunstcentrum Burgvliet in Gouda, opgericht door kunstenaar Piet van Mook, fuseerde in 2007 met de Regionale Kunststichting Gouda tot Firma Van Drie.

Hans Blanken - Oktobervaart - Ets kopen? Bied vanaf 125!
Hans Blanken (1946) Nederlands Oktobervaart - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Willem Hendrik van Norden - Ets: De dood van de minotaurus kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: De dood van de minotaurus
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39