5. Ferenc Gogos

Ferenc Gogos (1936-2011)

4 aangeboden items / 82 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Ferenc GÖGÖS (Boedapest 1936 - Oosterbeek 2011)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Ferenc Gogos - untitled kopen? Bied vanaf 110!

Ferenc Gogos - untitled

Geplaatst doorKlasemaArt

Jaartal1986
Afmetingen53 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Ferenc Gogos - untitled kopen? Bied vanaf 300!

Ferenc Gogos - untitled

Geplaatst doorKlasemaArt

Jaartal1982
TechniekAcryl
Afmetingen68.5 cm x 53.5 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Ferenc Gogos - untitled

Geplaatst doorKlasemaArt

Jaartal1982
TechniekAcryl
DragerBoard
IngelijstIngelijst

Ferenc Gogos - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 75!

Ferenc Gogos - Abstracte compositie

Geplaatst doorEBi

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen74 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst