5. Gerard 't Hart

Gerard 't Hart (1933)

2 aangeboden items / 212 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Gerard ‘t HART (Den Haag 1933)

Schilder, graficus, beeldhouwer.

Opleiding:

Gerard ’t Hart studeerde van 1955 tot 1960 aan de Haagse Vrije Academie voor Beeldende Kunsten.

Hij woont en werkt in Den Haag.

Gerard ’t Hart maakt verschillende soorten werken; van beelden en krijttekeningen tot wandreliëfs. Inspiratie hiervoor haalt ‘t Hart uit de vele reizen die hij heeft gemaakt, waar hij toe werd gezet door zijn werkzaamheden op de schepen van de Holland Amerika Lijn. Zijn kunst eert Boeddhistische, Hindoeïstische en antieke Amerikaanse culturen, door eeuwenoude mythen, gebruiken en rituelen af te beelden. Het belangrijkste element in zijn werk is altijd de kleur; ’t Hart zet hiermee een sfeer van vitaliteit neer.

Exposities en prijzen:

Het werk van ’t Hart is naast exposities in Zwitserland en Frankrijk meerdere malen tentoongesteld in België, Nederland en Duitsland.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard 't Hart - Sacred Dance kopen? Bied vanaf 60!

Gerard 't Hart - Sacred Dance

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd23-05-2021 om 21:40

Jaartal1997
Afmetingen60 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard 't Hart - Abstract kopen? Bied vanaf 49!

Gerard 't Hart - Abstract

Geplaatst doorNimbus4

Eindtijd25-05-2021 om 21:12

Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst