5. Janus Kluijtmans

Janus Kluijtmans (1919-2004)

4 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Janus Kluijtmans 1919-2004

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Janus Kluijtmans - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 125!

Janus Kluijtmans - Bloemstilleven

Geplaatst doorBazel20

Afmetingen79 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Janus Kluijtmans - gezicht op Dordrecht kopen? Bied vanaf 50!

Janus Kluijtmans - gezicht op Dordrecht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Janus Kluijtmans - stilleven - bloemenweelde kopen? Bied vanaf 75!

Janus Kluijtmans - stilleven - bloemenweelde

Geplaatst doorHannes1948

Afmetingen37 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Janus Kluijtmans - boslandschap met boerderij kopen? Bied vanaf 180!

Janus Kluijtmans - boslandschap met boerderij

Geplaatst doorHannes1948

Afmetingen68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst