5. Franz Eggenschwiler

Franz Eggenschwiler (1930-2000)

9 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Franz EGGENSCHWILER (Solothurn 1930 - Bern 2000)

Zwitsers

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1990 kopen? Bied vanaf 49!

Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1990

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!

Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Franz Eggenschwiler - Original-Farboffsetdruck von 1991, handsigniert, nummeriert und datiert, GROSSFORMAT kopen? Bied vanaf 95!

Franz Eggenschwiler - Original-Farboffsetdruck von 1991, handsigniert, nummeriert und datiert, GROSSFORMAT

Geplaatst doorMephisto_de

VerzendingInternationaal

Franz Eggenschwiler - Original-Farblithographie von 1971, monogramiert, datiert und nummeriert, Ex. 100/100 kopen? Bied vanaf 125!

Franz Eggenschwiler - Original-Farblithographie von 1971, monogramiert, datiert und nummeriert, Ex. 100/100

Geplaatst doorMephisto_de

VerzendingInternationaal

Franz Eggenschwiler - Farblithographie von 1973, handsigniert, datiert und numeriert kopen? Bied vanaf 50!

Franz Eggenschwiler - Farblithographie von 1973, handsigniert, datiert und numeriert

Geplaatst doorMephisto_de

VerzendingInternationaal

Franz Eggenschwiler - Babylon,1970, signiert, nummeriert, datiert kopen? Bied vanaf 50!

Franz Eggenschwiler - Babylon,1970, signiert, nummeriert, datiert

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Grote Lithografie - E.A. exemplaar "Enveloppe" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Franz Eggenschwiler - Grote Lithografie - E.A. exemplaar "Enveloppe" - gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Aquatintaradierung in Farbe, handsigniert, numeriert, 1974 kopen? Bied vanaf 160!

Franz Eggenschwiler - Aquatintaradierung in Farbe, handsigniert, numeriert, 1974

Geplaatst doorpitpet

VerzendingInternationaal