5. Frans Hogenberg

Frans Hogenberg (1538-1590)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Frans HOGENBERG (Mechelen 1538/1540 - Keulen 1590)

Nederlands Belgisch Duits

Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574 kopen? Bied vanaf 60!

Frans Hogenberg - Ontzet van leiden 1574

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd30-06-2021 om 21:45

TechniekGravure
Afmetingen20.2 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst