5. Bengt Lindstrom

Bengt Lindstrom (1925-2008)

8 aangeboden items / 28 verkochte items

FA. (63 x Favoriet)

Bengt Karl Erik Lindström (3 september, 1925 ? 29 januari, 2008) was een Zweedse kunstenaar. Lindstr_m werd __n van de bekendste hedendaagse kunstenaars van Zweden met een kenmerkende stijl van verschillende kleuren. Kenmerkend zijn zijn expresionistische pasteuze portretten. Lindstr_m werd geboren in 1925 in H_rjedalen, Zweden. In 1944 studeerde hij aan de kunstacademie in Stockholm. Zijn leermeester was de Zweedse schilder Isaac Gr_newald. Een jaar later vervolgde hij zijn studie aan de academie in Kopenhagen. Aansluitend verhuisde hij naar Chicago waar hij studeerde aan The Chicago Art Instittute. In 1948 verhuisde hij naar Parijs waar hij met onder anderen Fernand L_ger studeerde. Gedurende zijn gehele artistieke loopbaan blijft Lindstrom in Frankrijk wonen.

Zweeds

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 220!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete'

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures' kopen? Bied vanaf 195!

Bengt Lindstrom - Litho: 'Two figures'

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 385!

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Litho: 'Le grande fete' kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1975
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - tekening, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Bengt Lindstrom - tekening, handgesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Jaartal2002
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Bengt Lindstrom - Fantasiefiguur, aquagravure op dik geschept papier kopen? Bied vanaf 350!

Bengt Lindstrom - Fantasiefiguur, aquagravure op dik geschept papier

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekAquagravure
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - 2 Untitled (1980-1989) kopen? Bied vanaf 80!

Bengt Lindstrom - 2 Untitled (1980-1989)

Geplaatst doorBD001

TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Fantasiefiguur, aquagravure op dik geschept papier kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekAquagravure
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst