3. items
  5. Land

ZwedenZweden

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Zweeds.

Er worden 21 kunstwerken aangeboden
Sego armatur AS - Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1 kopen? Bied vanaf 70!
Sego armatur AS - Zweden - Wand lampen - geslepen glas met messing - 2 stuks - model 1720 1Design

Geplaatst doorloft

Afmetingen25 cm x 5.5 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst. kopen? Bied vanaf 225!
Claes Oldenburg - Litho: 'Notes in hand' Nieuw ingelijst in oude lijst.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gustave Bolin - Mooie litho kopen? Bied vanaf 76!
Gustave Bolin - Mooie lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGiraffe

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroom kopen? Bied vanaf 65!
Orrefors - Anne Nilsson: Champagneglas - Clown- polychroomGlas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal1992
Afmetingen26.5 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Mats Jonasson - zware sculptuur, helder kristal, beer met jong kopen? Bied vanaf 79!
Mats Jonasson - zware sculptuur, helder kristal, beer met jongGlas / Keramiek

Geplaatst doorflokbluit

Afmetingen14.5 cm x 19.5 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Gewicht2090 g
GesigneerdHandgesigneerd
Bengt Orup - Art Concret kopen? Bied vanaf 225!
Bengt Orup - Art ConcretGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortoveko1

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen73.5 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Elme Glasbruk - vaas Gunnar Ander kopen? Bied vanaf 50!
Elme Glasbruk - vaas Gunnar AnderGlas / Keramiek

Geplaatst doorsteven9

Jaartal1960
Afmetingen35 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Brigitta Sundström - "Frukosten" kopen? Bied vanaf 950!
Brigitta Sundström - "Frukosten"Schilderij

Geplaatst doorwoerro

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen102 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975. kopen? Bied vanaf 125!
A&E Design - Vintage Fagerhult xxl design bureaulamp gemaakt in 1975.Design

Geplaatst doorIGS_Art

Jaartal1975
Afmetingen58 cm x 102 cm x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd! kopen? Bied vanaf 100!
Bengt Lindstrom - Galerie Storme - Handsigneerd!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMikeArtKunst

Jaartal1990
TechniekOffset
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nils Thorsson - Laatste kans: Vaas uit de Baca serie Royal Copenhagen- Baca Baca kopen? Bied vanaf 125!
Nils Thorsson - Laatste kans: Vaas uit de Baca serie Royal Copenhagen- Baca BacaGlas / Keramiek

Geplaatst doorGoedgevonden

Afmetingen13.5 cm x 9.5 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Goran Warff - Kosta Boda - Heavy candle holder - signed kopen? Bied vanaf 50!
Goran Warff - Kosta Boda - Heavy candle holder - signedGlas / Keramiek

Geplaatst doorjanvanevelingen

Afmetingen16 cm x 11 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht2846 g
GesigneerdHandgesigneerd
Brigitta Sundström - XL Keramische buste met klok op betonnen voet kopen? Bied vanaf 650!
Brigitta Sundström - XL Keramische buste met klok op betonnen voetBeeld / Object

Geplaatst doorwoerro

Jaartal2000
TechniekKeramiek
Afmetingen79.5 cm x 20 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Brigitta Sundström - XL Keramische buste op houten voet kopen? Bied vanaf 675!
Brigitta Sundström - XL Keramische buste op houten voetBeeld / Object

Geplaatst doorwoerro

Jaartal2001
TechniekKeramiek
Afmetingen82 cm x 26 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!
Goran Warff - combinatie set Snowball (5x)Glas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Afmetingen11 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Bengt Lindstrom - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Afmetingen102 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit ets kopen? Bied vanaf 230!
Bengt Lindstrom - Grote zwart wit etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Axel Fridell - portret van Segma Lagerlof (r5) kopen? Bied vanaf 165!
Axel Fridell - portret van Segma Lagerlof (r5)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorluc9309

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst