Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas.

Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!
Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!Anna Efverlund - "Anatomi" kandelaar en vaas. kopen? Bied vanaf 50!
  • Anna Efverlund (1959)
Type kunstwerk Design
Stijl Minimalistisch
Afmetingen 30 x 10.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 2600 gram
Gemerkt Ongemerkt
Deze iconische zigzag kandelaar en vaas, ontworpen door Anna Everlund voor Ikea, vertegenwoordigt een tijdloos design uit de jaren 80. Deze voorwerpen, genaamd Anatomi, zijn gemaakt van zwaar massief aluminium en combineren functionaliteit met een artistiek statement.
De vaas en kandelaar verkeren in een goede staat met lichte gebruikssporen zoals kleine krasjes en vlekjes.
Afm. kandelaar: 30 x 10,5 x 6,5 cm. Gewicht 1350 gram
Afm. vaas: 27 x 9 x 16 cm. Gewicht 1250 gram.

Lichte gebruikssporen zoals kleine vlekjes en krasjes.
Binnen Nederland € 11,25
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00

Anna Efverlund (1959)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Petrus123
583 verkochte items
Alle items (38)
10.5
30
6.5