5. Gerard Adolfs

Gerard Adolfs (1897-1968)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Gerard ADOLFS (Semarang 1897 - 1968 Den Bosch)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Adolfs - Inkt op papier: oosterse stad

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Gerard Adolfs - Inkt op papier: "Figuren" - 1949 kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Adolfs - Inkt op papier: "Figuren" - 1949

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Adolfs - Inkt op papier: een man met een visnet kopen? Bied vanaf 49!

Gerard Adolfs - Inkt op papier: een man met een visnet

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen21 cm x 17 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst