5. Jan Frans Cantre

Jan Frans Cantre (1886-1931)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Jan Frans CANTRE (1886-1931)

Belgisch

Jan Frans Cantre - Jan-Frans Cantré, Vlaamsch Houtsnijder door Jos Philippen en Frank van den Wijng kopen? Bied vanaf 110!

Jan Frans Cantre - Jan-Frans Cantré, Vlaamsch Houtsnijder door Jos Philippen en Frank van den Wijng

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRobbert-Jan

Eindtijd02-03-2021 om 21:00

Jaartal1941
Afmetingen43 cm x 31 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker