5. Paul Boelens

Paul Boelens (1958)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Deelnemer Biënnale van Fijnschilderkunst 2005 zeker niet het minst is Paul Vincent BOELENS (1958, Amstel). Boelens is op vijftienjarige leeftijd, als jongste student ooit, aangenomen op de Rijksacademie voor beeldende kunsten. Als een oude meester hanteert Paul zijn penseel en neemt de toeschouwer mee naar een andere, sprookjesachtige wereld. Tevens houdt Paul net als Andre van Buuren, maar op een hele eigen wijze, van humor in zijn schilderijen. Zo zien wij bij het schilderij ‘Een neuslengte voorsprong’, een olifant met lange slurf op een solex voor een kleine muis staan bij de start van de race.

Paul Boelens - zonder titel kopen? Bied vanaf 800!

Paul Boelens - zonder titel

Geplaatst doorErikR

Eindtijd30-07-2021 om 22:55

Jaartal1998
Afmetingen120 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst