5. Christian Dotremont

Christian Dotremont (1922-1979)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (70 x Favoriet)

Christian Stanislas Marie Joseph L_andre Beno

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Christian Dotremont - Logogram kopen? Bied vanaf 395!

Christian Dotremont - Logogram

Geplaatst doorbedi

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Dotremont - Liberté des Figures - 2 zeldzame litho's - 1976 kopen? Bied vanaf 1650!

Christian Dotremont - Liberté des Figures - 2 zeldzame litho's - 1976

Geplaatst doorkunstlinda

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen23.5 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Dotremont - Logogram. Grote (60x80 cm) en zeldzame Cobra litho kopen? Bied vanaf 350!

Christian Dotremont - Logogram. Grote (60x80 cm) en zeldzame Cobra litho

Geplaatst doorCHARLESDI

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst