5. Saskia Pfaeltzer

Saskia Pfaeltzer (1955)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Saskia PFAELTZER (Hilversum, 1955)

Saskia Pfaeltzer - gemengde techniek op papier | ' 's Nachts in de auto' | 1984 kopen? Bied vanaf 140!

Saskia Pfaeltzer - gemengde techniek op papier | ' 's Nachts in de auto' | 1984

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd18-06-2021 om 21:18

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst