5. David Granaat

David Granaat (1914-2005)

2 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

David GRANAAT (Amsterdam 1914 - Alkmaar 2005)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
David Granaat - ets: Mustangs - 1988 kopen? Bied vanaf 50!

David Granaat - ets: Mustangs - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 20:36

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

David Granaat - ets: Handgebaar kopen? Bied vanaf 49!

David Granaat - ets: Handgebaar

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd09-07-2021 om 20:27

TechniekEts
Afmetingen55.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst