5. Jean René Bazaine

Jean René Bazaine (1904-2001)

5 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Jean René BAZAINE (Parijs 1904 - Parijs 2001)

Frans

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Jean René Bazaine - Holland, Farblithographie, 1957 kopen? Bied vanaf 55!

Jean René Bazaine - Holland, Farblithographie, 1957

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Jean René Bazaine - Hollande II, Farblithographie von 1957 kopen? Bied vanaf 48!

Jean René Bazaine - Hollande II, Farblithographie von 1957

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Jean René Bazaine - Aquarelles et dessins, Plakat Maeght, 1968 kopen? Bied vanaf 60!

Jean René Bazaine - Aquarelles et dessins, Plakat Maeght, 1968

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 75!

Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean René Bazaine - sans titre kopen? Bied vanaf 75!

Jean René Bazaine - sans titre

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst