5. Jops Jacobs

Jops Jacobs (1947)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jops JACOBS (Dongen 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jops Jacobs - [Botanisch grafiek] - grote ets, uniek exemplaar met handgeschreven tekst kopen? Bied vanaf 65!

Jops Jacobs - [Botanisch grafiek] - grote ets, uniek exemplaar met handgeschreven tekst

Geplaatst doorMiles

Eindtijd16-02-2021 om 20:53

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 125!

Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd13-06-2021 om 21:06

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst