5. Jacques Mels

Jacques Mels (1899-1974)

8 aangeboden items / 44 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Jacques Mels: (Tilburg 1899 - Den Haag 1974)

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg kopen? Bied vanaf 99!

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: boerderij langs beek in LImburg

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen35.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Maastricht - 1940 kopen? Bied vanaf 99!

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Maastricht - 1940

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1940
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 75!

Jacques Mels - Aquarel - Winterlandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Landschap kopen? Bied vanaf 65!

Jacques Mels - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Mels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 65!

Jacques Mels - Winterlandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jacques Mels - C5027-15, Stadsstraatje kopen? Bied vanaf 50!

Jacques Mels - C5027-15, Stadsstraatje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekAquarel
Afmetingen30.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!

Jacques Mels - Aquarel: Amsterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekAquarel
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Mels - Ilhabela, Brasil kopen? Bied vanaf 30!

Jacques Mels - Ilhabela, Brasil

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordicksantiek

TechniekGouache
Afmetingen37 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst