Jacques Mels (1899-1974)
Winterlandschap
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 58 x 79 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |