Jacques Mels (1899-1974) Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75