5. De Kern

De Kern

De Kern (Apeldoorn)

Jacques Mels - Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Wim Helder - De Hyacinten kopen? Bied vanaf 60!
Wim Helder (1892-1966) Nederlands De Hyacinten
Afmetingen44 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jacques Mels - Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen56 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100