5. Hans Meyer Petersen

Hans Meyer Petersen (1937)

3 aangeboden items / 57 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Hans Meyer PETERSEN (Frederiksberg 1937)

Hans Meyer Petersen is a self-taught artist. If the Danish painter has exhibited very often - in group and solo exhibitions - in his home country and especially in Copenhagen, his work has also been shown in most European countries and the United States, particularly in New York (MoMA, The Museum of Modern Art).

Deens

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1992 kopen? Bied vanaf 45!

Hans Meyer Petersen - Cobra werk uit1992

Geplaatst doorhans44

Jaartal1992
Afmetingen46 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Hans Meyer Petersen - Zeefdruk (+ passepartout) kopen? Bied vanaf 150!

Hans Meyer Petersen - Zeefdruk (+ passepartout)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1994
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meyer Petersen - Ets: V -1994 kopen? Bied vanaf 50!

Hans Meyer Petersen - Ets: V -1994

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst