5. Niklas Anderberg

Niklas Anderberg (1950)

4 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Niklas ANDERBERG (Kungsbacka (Zweden), 1950)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Niklas Anderberg - Lino VI kopen? Bied vanaf 45!

Niklas Anderberg - Lino VI

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niklas Anderberg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Niklas Anderberg - Zonder titel

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niklas Anderberg - Lino VIII kopen? Bied vanaf 45!

Niklas Anderberg - Lino VIII

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niklas Anderberg - Litho V kopen? Bied vanaf 45!

Niklas Anderberg - Litho V

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst