5. Ans van Dijk

Ans van Dijk (1962)

5 aangeboden items / 476 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Ans van DIJK (1962)

Schilder, graficus, illustrator.

Opleiding:

Ans van Dijk ging vanaf 1984 naar de Kunstacademie in Den Bosch, vervolgens studeerde ze vanaf 1988 aan de Kunstacademie van Florence.

Van 1989 startte Ans van Dijk te werken als grafisch ontwerper en illustrator, wat ze combineerde met het geven van schilderles. Sinds 1997 wijdt ze zich volledig aan het maken van kunst. Aanvankelijk was haar werk een synthese van klassiek aquarel, grafische vlakverdeling en een moderne compositie. Sinds 1999 werkt Van Dijk vooral met acryl op linnen en maakt zij grafiek. Inspiratie voor haar werk zijn de magisch realisten.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Ans van Dijk - Mbanza-Ngungu kopen? Bied vanaf 15!

Ans van Dijk - Mbanza-Ngungu

Geplaatst dooryookoo

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Ans van Dijk - Vrouw met grote borsten kopen? Bied vanaf 625!

Ans van Dijk - Vrouw met grote borsten

Geplaatst doorPiettimmermans

Jaartal2004
TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ans van Dijk - Uruapan kopen? Bied vanaf 25!

Ans van Dijk - Uruapan

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2001
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ans van Dijk - Amarillo kopen? Bied vanaf 25!

Ans van Dijk - Amarillo

Geplaatst doorArt4You2

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ans van Dijk - Buddies kopen? Bied vanaf 40!

Ans van Dijk - Buddies

Geplaatst doorJ_Ess

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout