5. Bert Loerakker

Bert Loerakker (1948)

2 aangeboden items / 116 verkochte items

FA. (37 x Favoriet)

Bert LOERAKKER (Breda 1948)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 40!

Bert Loerakker - Zeefdruk: Abstracte compositie - 1981

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd30-07-2021 om 20:33

Jaartal1981
Afmetingen35 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Eindtijd04-08-2021 om 19:22

Jaartal1981
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst