5. Henri de Haas

Henri de Haas (1937)

4 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Henri de HAAS (Amsterdam 1937)

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Henri de Haas - 'the factory' kopen? Bied vanaf 75!

Henri de Haas - 'the factory'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1973
TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Haas - 4 aquarellen in bus! kopen? Bied vanaf 50!

Henri de Haas - 4 aquarellen in bus!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1995
TechniekAquarel
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Henri de Haas - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Henri de Haas - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1966
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri de Haas - Vrouw met hond V kopen? Bied vanaf 40!

Henri de Haas - Vrouw met hond V

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst