5. Dirk Koning

Dirk Koning (1888-1978)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Dirk Koning

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Dirk Koning - Farblithographie, auf Karton. KONSTRUKTIV kopen? Bied vanaf 390!

Dirk Koning - Farblithographie, auf Karton. KONSTRUKTIV

Geplaatst dooramnon_de

Eindtijd14-07-2021 om 19:00

VerzendingInternationaal

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Koning - houtsnede | 'Biddende non' | jaren '20/'30 kopen? Bied vanaf 50!

Dirk Koning - houtsnede | 'Biddende non' | jaren '20/'30

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd25-07-2021 om 22:03

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen10 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst