5. Theo Bitter

Theo Bitter (1916-1994)

1 aangeboden items / 41 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

Theo Bitter (Den Haag 1916 - Den Haag 1994)

Theo Bitter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Theo Bitter - Zonder titel

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:14

Jaartal1974
Afmetingen46 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst